Zajmujemy się również wykonywaniem usług i sprzedażą artykułów wyposażenia hydraulicznego, sanitarnego i grzewczego. Staramy się aby nasza oferta była kompletna, aby zadowolić każdego klienta. Materiały używane i sprzedawane przez naszą firmę, są sprawdzonymi na całym świecie, posiadają niezbędne świadectwa i atesty dopuszczające do używania na terenie Polski. Zapewniamy fachowe doradztwo, służymy pomocą oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, aktualnie wprowadziliśmy do sprzedaży wkłady kominkowe z płaszczem wodnym. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży i podłączenia kominków wodnych. W skład naszego zespołu wchodzą ambitni, doświadczeni fachowcy, których wiedza jest potwierdzona wieloma profesjonalnymi certyfikatami.

TAPIS.PL
Dzięki współpracy z firmą TAPIS.PL jeśteśmy Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń grzewczych wielu renomowanych, europejskch producentów.


Działalność firmy dzieli się na:

1. Sprzedaż wszelkich artykułów i systemów CO, WOD-KAN, gazowych, łazienkowych, kominkowych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych itp.

2. Usługi montażowe systemów CO, WOD-KAN, gazowych, łazienkowych, kominkowych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych, którymi zajmują się wykwalifikowani pracownicy.